Життя немовляти сповнене пригод і приємних несподіванок.

У ній стільки важливих подій гідних замилування – кожна посмішка, перший крок, ніжний погляд та дивовижний вираз обличчя, на якому знято всі емоції.

Створіть унікальну фотокнигу про вашого малюка. Вона надійно збереже спогади і буде чудовим подарунком близьким та рідним вашої дитини. Найпопулярніші формати: 21*21 см та 21*15 см.

Ніщо не відбувається так швидко, як ростуть ваші діти. Ще вчора ви привезли її із пологового будинку, і ось вже вона йде у садок, школу і вступає до університету. Роки минають надзвичайно швидко і вже ніколи не повернуться, тому важливо зберегти кожен важливий момент. Дитяча фотокнига – чудовий спосіб зробити це. 

Кожна сучасна матуся має тисячі фото своєї дитини у смартфоні, але техніка ненадійна до того ж гортання знімків на екрані не можна порівняти із задоволенням від перегляду яскравої і якісної фотокниги. 

Друкарня Starbooks дає унікальну можливість самостійно створити фотокнигу для вашого малюка чи хрещеника з індивідуальним дизайном та якісним друком. 

Створити дитячу фотокнигу самому 

Раніше дитячі фотокниги на замовлення робили тільки професійні фотографи і дизайнери, але зараз така можливість є у кожної матусі. 

Якщо ви хочете самостійно створити фотокнигу для дитини, використайте конструктор на сайті Starbooks. Це дуже проста програма, що працює онлайн. 

Завдяки зручному і зрозумілому інтерфейсу, вам буде дуже просто зробити унікальну річ, що назавжди закарбує у пам’яті визначні дні і повсякденні милі і дорогі серцю моменти: перший день у дитячому садочку, перша красива сукня, ігри з татом ввечері, прогулянка з мамою – всі ці події варті того, щоб про них згадувати, а фотокнига дозволить яскраво відтворити їх у вашій пам’яті. 

Для зручності користувача є шаблони. Ви можете просто завантажити свої фото і замовити друк, але конструктор дає можливість змінити будь-яку деталь оформлення, створити написи, змінити форму рамок і т.п. 

Дитячі фотокниги для дівчини та хлопчика 

Сучасні матусі мають чимало можливостей зберегти найдорогоцінніші моменти життя своєї дитини. Фотокниги часто замовляють коли малюку виповнюється 1 рік, на хрестини, на День народження та з будь-якої іншої нагоди. Це чудовий подарунок для бабусь і дідусів, особливо, якщо вони живуть далеко і рідко бачать дитину. 

Друкарня Starbooks пропонує чимало дизайнів оформлення як для дівчини, так і для хлопчика різного віку. 

Сучасне обладнання дозволяє виконувати як стандартні, так і оригінальні замовлення на високому рівні. Ви можете скористатися всіма сучасними способами друку та оформлення для створення унікальної сімейної пам’ятки.