STARBOOKS.UA – надійний помічник у збережені твоїх найяскравіших спогадів! Довір нам свої емоції, і ми створимо атмосферу, що дозволить насолоджуватися ними довгі роки і в будь-який момент.

Ми вміємо дивувати та друкуємо фото буквально на будь-яких матеріалах, що можна тільки уявити. Різноманітні фотокниги у класичному виконані чи кишеньковому варіанті, власний глянцевий фотожурнал, високоякісний друк на холсті чи пано, стильний постер, календар або карта бажань, сумки та футболки зі світлинам, що обираєш ти, – ми втілимо у життя твої найсміливіші фантазії.

Ти зможеш здивувати друзів та близьких оригінальними подарунками. Покажи, наскільки ти добре знаєш їх – замов сюрприз з урахуванням їхніх індивідуальних уподобань. Мамі – яскраву кулінарну книгу, головною героїнею якої буде вона сама. Подружці – фотожурнал, що вмістив усі найкращі її фото. А коханому – вишукане пано з вашим спільньним романтичним фотоколажем. Ми дбаємо про те, аби з асортименту нашої продукції можна було обрати найкращу річ під будь-яку подію, ціль чи бюджет.

Створюючи фотокнигу чи замовляючи фотоколаж, можеш бути впевненим, що найкращі світлини, ті незабутні миті життя назавжди лишаться з тобою. Більше не треба перейматися, що важливі кадри будуть втрачені, якщо раптом загубиться смартфон чи доведеться форматувати диск комп’ютера. Щасливі спогади у красивому оздобленні займуть почесне місце на стіні чи полиці твоєї домівки. Можеш зібрати навіть цілу колекцію своїх фототворів чи зробити улюблений кадр неперевершеним акцентом інтер’єру. Твори, як хочеш ти.

Наша продукція – ще й неперевершений маркетинговий інструмент. Не віриш? Хочеш, аби твій бренд був впізнаваний? Друкуй продукцію з логотипами, слоганами, корпоративними героями та даруй клієнтам. Брендовані сумки, футболки, календарі – прості, стильні та емоційні презенти, що лишатимуться завжди на очах, а отже, про дарувальника точно не забудуть.

Якість для нас – не просто слова, а спосіб мислення. Наша служба контролю спостерігає за кожним етапом виконання замовлень, тому ми гарантуємо, що ти залишишся задоволений результатом. Ми багато років співпрацюємо з надійною друкарнею, яка має все необхідне новітнє обладнання для друку та оздоблювальних робіт. Ми розуміємо, що кожне фото – то окрема історія з життя, тому ставимося з повагою до найменших замовлень і виконуємо їх максимально швидко. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, аби кожен міг створити свою власну фотоісторію.

А ще ми підготували для тебе сюрприз. Не треба більше шукати дизайнера чи чекати, коли такий фахівець матиме для тебе час, довго пояснювати йому, що саме ти хочеш, вносити нескінченні правки та все одно отримати не зовсім той результат. В нашому онлайн-редакторі ти можеш сам створити такий продукт, який забажаєш. За потреби, можна скачати редактор на компьютер і робити макет самому чи долучати усю родину.

Ми працюємо як з невеликими замовленнями, так і з корпоративними клієнтами. Завдяки нам, десятки компаній змогли розробити свою унікальну продукцію для презентації та просування бренду, а сотні сімей мають тепер неповторні пам’ятні альбоми, що хочеться показувати друзям, та переглядати вечорами за філіжанкою кави в обіймах коханого.

Живи, фотографуй, експонуй!

Подбай про те, щоби тобі було, що згадати,
а ми подбаємо, щоб твої спогади були надійно збережені.