Фотокнига – це чудовий подарунок, який ви можете зробити собі, своїм друзям або членам родини. Живі якісно надруковані фото ніколи не втрачають актуальності, адже така річ стає справжньою реліквією, що назавжди збереже прекрасні моменти життя людини. 

Кожна людина має величезний архів фото у смартфоні чи комп’ютері, але порівнювати його з фотокнигою не можна, адже техніка ламається, цифрові фото легко видаляються, а інколи просто зникають через технічні збої. Такого ніколи не станеться із книгою. До того ж передивлятися красиві фотокартки, гортаючи сторінки надзвичайно приємно. Це можливість повернутися у минуле, згадати свої почуття і радісні події того дня. 

У друкарні Starbooks ви можете замовити фотокнигу різного формату. Ви можете довірити її оформлення дизайнерам, або створити її самостійно у спеціальному конструкторі. 

Як самому створити фотокнигу?

Starbooks має власний конструктор у якому ви зможете власноруч створити абсолютно унікальну книгу з вашими фотокартками. Для цього вам не потрібно мати навички роботи у фотошопі чи іншому складному фоторедакторі. 

На https://editor.starbooks.ua/ у відкритому доступі знаходиться конструктор для створення фотокниги, у якому ви можете працювати онлайн. 

Після того, як ви оберете тип і формат книги, програма пропонує декілька шаблонів. У кожному з них ви можете завантажувати фотографії, змінювати форму та розмір рамки, додавати чи видаляти елементи оздоблення, текст тощо. 

В результаті ви створюєте унікальну книгу в індивідуальному стилі, сповнену вашими спогадами.  

Конструктор має дуже простий зрозумілий інтерфейс, тож працювати у ньому легко всім користувачам. 

Коли можна подарувати фотокнигу?

Це чудовий подарунок з будь-якої нагоди. Ви можете подарувати фотокнигу на:

  • День народження;
  • річницю подружнього життя;
  • День закоханих;
  • 8 березня;
  • День матері та День батька;
  • ювілей та ін. 

Це чудова можливість зберегти спогади про подорожі, свята, дитинство свого малюка.

Для бізнес-компаній такі книги можуть бути ефективним маркетинговим інструментом та вдалим способом презентувати свою історію і досягнення партнерам і працівникам. 

Якісний друк і великий вибір форматів

У Starbooks ви можете замовити недорого фотокнигу у різних форматах. Ми пропонуємо декілька серій продукції:

  • Starbooks Basic – стандартний варіант на звичайному фотопапері. Книга може включати від 24 до 160 сторінок і пропонується у твердій опалубці. Можливі формати: 15х15 см, 21х15 см, 21х21 см, 21х29 см, 29х21 см чи 30х30 см. 
  • Starbooks Opti – преміальні книжки із форзацами із дизайнерського картону. Друк здійснюється на папері високої щільності. Книга може мати від 24 до 160 сторінок. Можливі формати: 21х21 см, 21х29 см, 29х21 см, 30х30 см. 
  • Starbooks Elite – елітний варіант. Такі книжки мають пластикові сторінки, що розкриваються на 180⁰ і можуть містити фото на розвороті. Можливі формати: 15х20 см, 20х15 см, 20х20 см, 20х30 см. 

Ціна на заказ фотокниги залежить від формату, типу книги, кількості сторінок та інших факторів. Її повну вартість ви дізнаєтесь під час замовлення. 

Друкарня Starbooks має сучасне обладнання, що забезпечує високу якість друку та широкі можливості з оздоблення. Готова продукція виглядає стильно і сучасно, а фотографії будуть радувати вас роками. 

Starbooks надає професійні послуги та зручні інструменти. Ви можете замовити недорого якісну фотокнигу із доставкою по Україні.