Види контента для фотокниг

Створення фотокниги - це ціле мистецтво! Кожен з вас - творець з талантом і потенціалом. Ви бачите світ по-своєму і відображаєте його в своїх роботах. Ви - майстер фотокниг, але і майстру потрібно натхнення і фантазії. До деяких муза приходить швидко, а деяких відвідує зрідка. Але і тим і іншим часто потрібен імпульс або заготовка для своїх витворів.

Щоб спростити створення фотокниги і зекономити ваш час, ми пропонуємо вам різний додатковий контент. Що це? Це шаблони, кліпарти, маски, рамки, фони і тематичні набори для фотокниг.

 

Що таке готові дизайни для фотокниг?

Готові дизайни для фотокниг – це різні готові дизайни для вашої фотокниги. Це зроблені дизайнером макети для оформлення вашої фотокниги. Вам залишається тільки додати фотографії. Вони допоможуть вам створити  яскраву фотокнигу і не ламати голову над оформленням. Ви можете спочатку визначитися з напрямком Вашої роботи.

                        Без готового дизайна                                        З готовим дизайном

 

 

 

 

 

 

 

Готові дизайни часто є тематичними. Тобто шаблони присвячені якій-небудь тематиці. Наприклад, готові дизайни «Класична весілля», «Сімейне дерево», «Шкільна пора», «Подорож» і т.д. Зовсім не обов'язково підбирати фотографії відповідно до назви готового дизайну. Наприклад, готовий дизайн «Геометричний» підходить для фотокниг різних тематик.

Важливо! Готові дизайни бувають для фотокниг з твердими сторінками і для фотокниг в твердій палітурці. Готові дизайни для фотокниг з твердими сторінками не можна використовувати для фотокниг з паперовими сторінками  і навпаки.

Готові дизайни є і для фотокалендарів. Вони відрізняються один від одного не тільки дизайном, але й календарними сітками. Крім того, частина з них підходить тільки для односторонніх горизонтальних і вертикальних фотокалендарів, а частина - тільки для двосторонніх.

                      Без готового дизайна                                      З готовим дизайном

 

 

 

 

 

 

Набори календарних сіток - це кліпарти з календарнихі блоків - листи із зображенням чисел місяця. Ви можете завантажити набір календарних сіток і замінити його, наприклад, на календарну сітку українською мовою.

                Календарна сітка на російській мові                  Клендарная сітка на українській мові

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що таке набори кліпарта

Набори клипарта - це графічні файли, ілюстровані вставки, графічні фрагменти, заготовки, аплікації на яку-небудь тему. Кліпарти можуть складатися з написів і картинок. Вони оживляють фотокнигу, роблять її сторінки різноманітними і веселими.

                Сторінка фотокниги без кліпарта                            Строрінка фотокниги з кліпартом

 

 

 

 

Що таке тематичні пакети?

Тематичні пакети - це набори кліпартів на задану тему: весільну, дитячу, романтичну, про подорожі і т.д. Тематичні пакети підходять як для фотокниг з твердими сторінками, так і для фотокниг з паперовими сторінками.

 Сторінка фотокниги без кліпарта                        Сторінка фотокниги з тематичним пакетом «Морська подорож»

Що таке набори фонів

Набори фонів - це різні пакети яскравих фонів для заміни заднього фону вашої фотокниги. Ви можете замінити фон на теплий або холодний, яскравий або темний, завантаживши набори фонів.

                Сторінка фотокниги без фона                               Сторінка фотокниги з фоном

Що таке набори рамок

Набори рамок - це колекції тематичних стилізованих рамок. Рамки - елементи декору для вашої фотокниги. Вони обрамляють сторінки фотокниги або обрані елементи, показують межі і визначають стиль.

            Сторінки фотокниги без використання рамок           Сторінки фотокниги з використанням рамок

Що таке набори масок

Наборы масок – це колекції стилізованих елементів для виділення предмета або предметів на сторінці фотокниги. Маски бувають абсолютно різної форми, з написами і без. Вони підкреслюють важливі елементи фотокниги.

 

 

 

 

 

Що таке набір шрифтів

Набір шрифтів – це пакет дизайнерських друкованих букв певного типу і малюнка. Набори шрифтів допоможуть вам зробити красиві написи під фотографіями на сторінках фотокниги.

Завантажте додатковий контент і прикрасьте свою фотокнигу! :)
 

Ukrainian