Як дізнатися стан замовлення?

Інформація про будь-які зміни стану замовлення клієнта приходить на електронну пошту. Якщо 100% файлів Вашого замовлення передалися, то Вам на пошту прийде звіт про замовлення, який надсилає редактор фотокниг STARBOOKS.

Далі замовлення приймається в роботу. Спершу його розглядає дизайнер, а далі - менеджер. Після цього Вам на пошту приходить лист-підтвердження обробки замовлення.

В деяких випадках не всі додаткові параметри фотокниги відображуються у звіті за замовленням. Тому менеджер може надіслати Вам листа з уточнюючими питаннями.

Обов'язково дайте відповідь на даний лист, інакше Ваше замовлення не зможе відправитися в друк.

Як тільки всі деталі замовлення будуть відомі, замовлення надішлють в друк. Ви відразу ж отримаєте підтвердження цьому на e-mail.

Якщо у Вашому замовленні немає адреси доставки, то менеджер уточнить його у Вас в листі. Без Вашої швидкої відповіді замовлення не зможе бути відправлений вчасно.

Якщо Ви вибрали безготівковий спосіб оплати, то менеджер обов'язково надішле Вам резвізіти банку і попросить надіслати підтвердження оплати (Принтскрін екрану або скан чека). Поки оплата не буде проведена і підтверджена, замовлення не відправиться. Якщо безготівковий розрахунок викличе у Вас якісь складнощі, Ви завжди зможете попросити менеджера відправити посилку післяплатою.

Коли підтвердження оплати буде отримано, Ви відразу про це дізнаєтеся в листі.

На 3 день Ваше замовлення відправляється «Новою поштою» до Вас. Для отримання замовлення Вам на пошту приходить лист з ТТН та інструкцією, як пеперівити посилку при отриманні.

Крім інформаірованія на e-mail Ви завжди можете перевірити стан замовлення онлайн в своєму особистому кабінеті. Ну й, звісно, завжди можни спитати нашого менеджера.

Ukrainian