Знижки або як використовувати промо-код?

Промо-код дозволяє клієнту отримати знижку. Щоб дисконт врахував програму потрібно ввести наявний у Вас промо-код в графу «Промо-код» (в комп'ютерах з системою Windows) або «Enter Coupon» (в Macintosh) у верхньому правому кутку на 3 кроці оформлення замовлення.

Зверніть увагу, що вводити можна тільки один промо-код. Якщо у Вас їх два, наприклад, знижка постійного клієнта і акційний промо-код, то використовуте якийсь один. В іншому випадку програма не зможе провести розрахунок.

І далі натиснути кнопку «Ок».

Після цього програма врахує знижку і покаже дані про неї. Таким чином Ви зможете переконатися, чи ту знижку Ви застосували. Якщо Ви помилково ввели не ту знижку (наприклад, Ви ввели особисту 5% знижку, а акційна пропозиція 20%), Ви завжди можете скасувати замовлення, замовити його знову і ввести правильний промо-код.

На 6 кроці програма попросить Вас вибрати спосіб оплати, покаже суму до сплати, згадає про використаний промо-код і покаже суму знижки, доставки, розміри та повну суму до сплати. Далі Вам потрібно натиснути кнопку «Продовжити».

Після вибору способу оплати і передачі файлів програма надасть Вам звіт (рахунок-фактуру) на Ваше замовлення з повною вартістю до оплати з урахуванням знижки. Обов'язково перевірте всі графи і переконайтеся, що дисконт був врахований.

Тепер Вам залишається чекати повідомлень від менеджера про стадії обробки Вашого замовлення.

Ukrainian