Як встановити готовий дизайн?

Для оформлення своєї фотокниги ви можете використовувати готові дизайни, спеціально підготовлені в STARBOOKS. Крім готових дизайнів завжди можна додати в програму набори висококласних елементів для декору - фони, кліпарти, рамки і т.д. Всі фони, рамки і кліпарти, які будуть встановлені, ви зможете використовувати для будь-яких проектів своїх фотокниг.

Іструкція для Windows

Для створення фотокниги з готового дизайну необхідно:

  • Переконайтеся що програма STARBOOKS встановлена на вашому комп'ютері
  • Оберіть і завантажте інсталяційний пакет додаткового контенту на свій комп'ютер.

Як встановити готовий дизайн?

№1. Закриваємо фоторедактор Starbooks. Відкриваємо папку із завантаженим шаблоном. Натискаємо подвійним кліком миші на готовий дизайн і починаємо установку.

№2. Йде установка готового дизайну

№3. Установка готового дизайну успішно завершена.

№4. Відкриваємо редактор, переходимо до вибору готових дизайнів і бачимо наш встановлений готовий дизайн.

ІнструкцІя для Mac

1. Завантажте готовий дизайн з браузерів Chrome або Firefox.

2. Коли ви завантажите готовий дизайн, відкрийте програму. Знайдіть в меню зверху опцію «Конфигурация». Натисніть на неї і виберіть пункт «Обновить вручную».

3. Далі оберіть файл із завантаженим готовим дизайном, який вам потрібно встановити. Коли ви оберете потрібний файл, почнеться установка. Коли установка закінчиться, закрийте програму і відкрийте її знову. Готовий дизайн з'явиться у вас в опціях.

Не забудьте вказати кількість сторінок та вибрати "Автозаполнение" для того, щоб програма сама розклала ваші фото на сторінки згідно з готовим дизайном.

Хвилина терпіння і ваша персональна фотокнига готова!

Перегляньте її перед оформленням замовлення.

Ukrainian