Весняна фотосесія

     Травневі свята - прекрасний привід не тільки провести відпочинок з друзями на природі, але й присвятити час собі.

     Після настільки тривалої зими, дощової та холодної весни, яка зовсім нас не балувала теплом, ми всі скучили за яскравими фарбами і сліпучим сонячним світлом.

    І тільки тепер, через 2 місяци, перед нашим поглядом нарешті соковита, ще не вицвіла, зелень, незабутній колір вишні - настільки недовговічне, але вишукане видовище, а також різнобарвний килим від тільки-тільки розквітлих весняних польових квітів.

    Хіба таке можна пропустити? Це буде просто злочин не залишити пам'ять про весняні дні. І найкращий варіант — зробити  нову фотосесію. Можна влаштувати маленький тематичний проект (наприклад, образ "Лісової мавки") або просто видобразити прогулянку в парку, або десь на природі. Воістину кордонів для вашої творчості немає і бути не може.

Отже ... В нас в розпорядженні всього трохи більше тижня часу. А далі - знову трудові будні, швидкоплинні вихідні, які затягнуть трясовиною. Це як цвітіння сакури: у вас або є час побачити цю красу, або потрібно чекати ще 350 днів щоб встигнути наступного разу.

Ну і, звичайно ж, ми хочемо щоб у вас все вийшло з першого разу. Ми не вигадуємл нові правила. Ми лише даємо маленькі підказки, рекомендації чи те, про що слід пам'ятати. Наша сьогоднішня рубрика:

ПОЗИ ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ФОТОСЕСІЇ!

 

 

 

Тематичний проект: образ "Лісової мавки"

И навіть буремний вітер - не зарадить гарному кадру.

P.S. Ми жодному разі не претендуємо на повноту викладеної теми. Імпровізуйте! Все що нам залишається сказати наостанок: Творчих успіхів!

При підготовці статті використовувалися матеріали з наступних сайтів:

Для правовласників:

Усі використані матеріали взяті з перших джерел. Автори були проінформовані. Якщо ви є правовласником і вважаєте використаний матеріал неправомірним, повідомте нам.

Ukrainian