Як перевітрити наявнисть оновлень в редакторі?

У більшості випадків редактор фотокниг оновлюється самостійно. Напевно, Ви звертали увагу, що при запуску редактора фотокниг у Вас на моніторі з'являється віконце з приблизно таким написом: "Програма STARBOOKS хоче внести оновлення. Дозволити програмі внести зміни?" І 2 варіанти відповіді: "Так" і "Ні". Завжди натискайте "Так". Адже під змінами редактор фотокниг розуміє корекцію виду продуктів, цін в програм і тощо. Оновлення програми допоможуть Вам уникнути взнікновенія проблем роботи редактора фотокниг.

Однією з ознак того, що редактором не були внесені зміни є недійсність акційного промо-коду (за умови, що Ви ввели правильний промо-код, соттветсвтующій замовляється Вами товару). Якщо промо-код вірний, але програмі пише "Error", перевірте редактор фотокниг на наявність оновлень.

Для цього знайдіть в панелі меню кнопку "Конфігурація". Натисніть її і виберіть пукнт "Перевірити мережу на наявність оновлень".

Після цього закрийте редактор, потім запустіть його знову, спробуйте зробити замовлення і ввести промо-код. Якщо і на цей раз Редактор не засчітате промо-код, перевірте промо-код на правильність.

 

Ukrainian