Мистер Букс

Привіт!

Мене звуть Букс (для друзів Буксік), і більше всього на світі я люблю фотографувати.

Доречі, тепер я на facebook!

Я почав фотографувати ще в дитинстві. Моєю першою фотокамерою був плівковий Зеніт. Краще фотографії займали почесні місця в рамочках, а всі інші разом з негативами - в коробках з-під взуття.

До того часу, коли коробок стало не вистачати, я купив першу цифрову камеру і хотів забути про паперові відбитки. Але безлад в створених альбомах на жорсткому диску і в соцмережах швидко розчарував.

Ситуація докорінно змінилася коли я надрукував свою першу фотокнигу. Зараз це може здатися смішним, але тоді я відчував себе як Колумб, що відкрив, небачену Америку. Фотокнига стала моїм першим архівом, де зберігалася невелика, але така яскрава і цікава історія життя за 2005 рік.

 

З тих самих пір я надрукував не одну сотню книг: для себе, для своєї родини, для друзів, для друзів друзів ... Замовлення росли з лавиноподібною швидкістю. І тоді я зрозумів, що про фотокниги повинні дізнатися всі.

Сьогодні STARBOOKS.UA - якісний і надійний сервіс друку фотокниг. Сервіс, який дає кожному бажаючому можливість створити свою персональну фотокнигу, де саме він буде головним героєм. На мій погляд, це кращий спосіб поділитися фотоісторія в живому спілкуванні.

А ви вже тримали в руках свою першу фотокнигу?

 

Ukrainian