Фотокнига своїми руками

Як створити і замовити фотокнигу? Все дуже просто! Потрібно виконати всього три простих кроки - і готова фотокнига буде лежати на вашому столі.

Завантажте безкоштовну програм- редактор фотокниг «STARBOOKS»

Вам необхідно скачати програму редактор фотокниг «STARBOOKS» і встановити її на свій комп'ютер. При запуску програми вам буде запропоновано різні формати фотокниг. Виберіть один з форматів фотокниги в твердій палітурці або один з 3х форматів фотожурналів.

Стиоріть дизайн власної фотокниги або фотокалендаря

Школа створення чудових фотокниг!
Якщо ви хочете подивитися зразки чудового дизайну, відчути натхнення, і створити персональний шедевр - приєднуйтесь до нашої розсилки!

Для того, що б створити приголомшливий дизайн, вам не потрібні навички роботи в дизайнерських програмах або якісь спеціальні знання. Завдяки дивовижним можливостям програми ви зможете створити такі шедеври, яким би позаздрив професійний дизайнер!

Виберіть свої фотографії, попередньо зібравши їх в окрему папку на комп'ютері, і заповніть ними сторінки фотокниги. При цьому можна використовувати як автозаповнення, так і зробити це вручну. Потім необхідно вибрати один із стилів оформлення фотокниги - готовий дизайн для фотокниг.

Ви можете самостійно розміщувати і компонувати фотографії, використовувати різноманітні фони і рамки або готові дизайнерські шаблони. Також ви можете додавати заголовки і підписи до фотографій, що дасть можливість виразити всю гаму емоцій і почуттів.

Разместите свой заказ

Оформлення замовлення здійснюється автоматично після створення фотокниги в програмі «STARBOOKS». Після отримання та підтвердження замовлення, ми виготовимо вашу фотокнигу і доставимо зручним для вас способом. Гарантований термін виготовлення замовлення - 3 робочих дні. Незалежно від типу продукту та тиражу.  Доставка від 2-х днів.

 

start now

 

Фотокнига своїми руками - це нове революційне рішення для упорядкування власних фотографій, тому можна сміливо сказати, що класичні альбоми для фотографій - вже "минуле століття". Створення фотокниги - це сучасний спосіб друку фотографій, що прийшов на зміну звичним нам альбомами з «кишеньками».

Що відрізняє їх між собою?

  • Перш за все фотокнига - це унікальний у своєму роді продукт, який можна надрукувати тиражем від 1 примірника. Це, можна сказати, персональна книга особистого авторства.
  • Крім того, фотографії в такій книзі не розсипаються і, як наслидок, не втрачаються. Але наголовніше - фотокнига дістанеться на пам'ять і внукам і правнукам як щойно надрукована завдяки надійній і довговічній палітурці.

Найдивовижніше і радісне те, що створити фотокнигу можна "своїми руками" - за своїм смаком і на свій розсуд. Звичайно, не можна сказати, що ніяких знань для цього не потрібно, але їх легко можна отримати на нашому сайті - Starbooks.ua. Головне, що при цьому не потрібно ніяких фінансових витрат.

 

Створення фотокниги подібного роду вимагає установки на свій комп'ютер однойменної програми "STARBOOKS", простота і доступність якої самі за себе скажуть. При цьому, як було вже зазначено вище, програма абсолютно безкоштовна.

Данна програма для створення фотокниг - унікальний винахід. Створивши за її допомогою свою персональну фотоісторію, вам залишиться тільки надіслати нам макет на друк і збирання. Відповідно, після підтвердження вашого замовлення, ми виготовимо вашу фотокнигу протягом трьох робочих днів і доставимо будь-яким зручним для вас способом.

Фотокниги можуть бути на різні тематики - будь то весільна фотокнига, фотокнига пов'язана з народженням дитини і першими роками її життя, фотокнига з картками з подорожей і будь-яка інша тематика. Жодна знаменна подія не пройде повз вас не поміченою або забутою.

Оригінальним рішенням буде створення за допомогою даної програми різних фотокалендарів. Це відмінний персоніфікований подарунок імениннику на день народження або батькам на новий рік. Все залежить тільки від вашої фантазії!

Ukrainian