Дизайни для фотокниг з паперовими сторінками

Готовий дизайн «Дякую, мамо»

Як багато ми хочемо сказати найближчій на світі людині - мамі. "Мама, я люблю тебе", "я ціную твою підтримку і турботу", "спасибі, що ти є", "спасибі за щасливе дитинство і яскраві спогади". Хочемо, але мовчимо. Висловіть свої почуття в одній душевної фотокнизі. Порадуйте маму незабутнім і зворушливим подарунком. Він вийде унікальним, як і Ваша мама - одна єдина і сама краща на світі!

Готовий дизай «Щоденник мандрівника»

Коли багато подорожуєш, то краще всього вести щоденник. А ще краще фото-щоденник. Спеціально для вашого travel-guide ми створили готовий дизайн «Щоденник мандрівника». З його допомогою Ви зможете об'єднати безліч поїздок в одній великій фотокнизі. Вас порадує його простота і оригінальність, а також безліч веселих кліпартів, обожнюваних туристами у всьому світі.

Готовий дизайн «Абетка»

Зробіть прекрасний подарунок вашій дитині - подаруйте йому власну фотоазбуку. Дозвольте своєму чаду вивчати абетку у вільній, невимушеній обстановці, коли навчання асоціюється не тільки із зусиллями, але і з радістю від перегляду улюблених фотографій.

Створіть свою власну, унікальну фотоазбуку за допомогою даного готового дизайну, і ви зможете передавати з покоління в покоління.

Готовий дизайн «Випускний. Ліцей »

Готовий дизайн призначений для оформлення студентського альбому, випускних, групових студентських фотографій для навчальних закладів.

Сторінки