Безкоштовний редактор фотокниг STARBOOKS

 

Ви можете завантажити програму STARBOOKS (ми рекомендуємо) или программу STARBOOKS без готових дизайнів. В програмі STARBOOKS одразу після установки ви знайдете великий вибір масок, рамок, фонів та іншого контенту. Також там представлені 3 готових дизайни - Геометричний, Наше Весілля, Дитячий Світ.

 

В програму STARBOOKS без готових дизайнів входить мінімальна кількість стандартних декоративних елементів фонів, рамок, масок і т.д. 

 

Додаткові  готові дизайни фотокниг можна безкоштовно завантажити з нашого сайту. Після завантаження  такий модуль з готовими дизайнами повинен бути встановлений в додатку до основної програми-редактора.

Як програма STARBOOKS так і програма STARBOOKS без готових дизайнів можуть бути розширені за рахунок додаткових модулів.

 

Додаткові готові дизайни і кліпарти виходять і обновлюються регулярно. Слідкуйте за новинами, або зареструйтеся на сайті для отримання розсилки новин.

 

Завантажити програму STARBOOKS без готових дизайнів редактора фотокниг STARBOOKS для Windows.

Завантажити програму STARBOOKS без готових дизайнів  редактора фотокниг STARBOOKS для MAC.

 

 

Програма повністю безкоштовна!

 

Бонус для створення першої фотокниги!

Оримайте купон на 50 грн на вашу першу фотокнигу і разом з ним короктий курс школи фотокниг: "Як сторити кращу персональну фотокнигу". Спробуйте використати готові дизайни фотокниг як основу для вашого шедевра.

 

 

 

(потрібна реєстрація)

Cистемні вимоги

  • Intel Pentium 1.2 Ггц

  • 512 Мб ОЗУ, 64 Мб відео

  • Windows XP (і вище) або Mac OS X (10.5)

  • 1024x768

  • .NET Framework 2.0

Про редактор STARBOOKS

Редактор STARBOOKS це програма для створення фотокниг на будь-який смак. Вона дозволяє розмістити фотографії та за власним бажанням додати до них різноманітні декоративні деталі і стандартні елементи: тони, фони, маски. Редактор дає можливість зробити підписи, оформити фото в рамочки різних колірних відтінків і розмірів. Програма для створення фотокниги досить проста і інтуїтивно-зрозуміла для кожного користувача. Вона допоможе створити оригінальний сучасний продукт з унікальним дизайном, поєднати найбільш цікаві і найпрекрасніші миті, які із задоволенням буде переглядати не одне покоління. Дизайн може бути виконаний в витриманому стилі, ретро або стати втіленням казкових фантазій. Варіантів – нескінченна безліч. При цьому всі фотографії зберігають природність, а фотокнига, яка виглядає презентабельно і солідно, стає надбанням для всієї родини.

Програма для створення фотокниг дозволяє визначити послідовність розміщення фотознімків і заощадити фінансові кошти. Самостійно оформлена фотокнига, ціна якої значно знизиться за рахунок економії на дизайнерських послугах, принесе задоволення від роботи, створить хороший позитивний настрій для всієї родини. Адже жоден професійний дизайнер не зможе краще розмістити текстові підписи під фотографіями ніж їх власник. Платити доведеться лише за друк фотокниги. Ми з усією відповідальністю можемо гарантувати будь-якому користувачеві цікаве проведення часу і зручну роботу з розміщення знімків в майбутній книзі фотографій.

Щоб встановити в себе на комп'ютері редактор, не обов'язково шукати потрібний варіант у глобальній мережі. Досить скористатися послугою нашого проекту starbooks.ua, де можна зробити це досить оперативно, витративши мінімум часу і зусиль

Ukrainian